Koszulki z nadrukiem dla urodzonych w październiku - postaw na oryginalny prezent!

Październik nie obfituje w ogólnopolskie święta, ale i tak wielu z nas stanie przed koniecznością kupna prezentu – z okazji urodzin. W październiku solenizantami są osoby spod znaku wagi i skorpiona, o których mówi się, że są pewne siebie, towarzyskie i przebojowe. Bez względu na to, czy ktoś, komu kupujesz prezent posiada te cechy, czy wręcz przeciwnie, podarunek dla niego musi być wyjątkowy. Zapoznaj się z ofertą naszych wysokojakościowych koszulek z niebanalnymi napisami. Zapewniamy, że znajdziesz wśród nich propozycję na prezent idealny, a dylemat co kupić na urodziny w październiku, przestanie być problemem.

Najważniejsze informacje – co wyróżnia otwieracze do puszek Victorinox?

W naszej ofercie znajdziesz koszulki zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet, fasony z długimi i krótkimi rękawami oraz bezrękawniki. Większość modeli posiada bogaty wybór kolorów – uwzględnij to dobierając prezent i wybierz barwę, którą solenizant lubi najbardziej. Nie przejmuj się rozmiarami – oferujemy odzież od XS aż do 3XL! Istnieje także możliwość zapakowania towaru w eleganckie, prezentowe opakowanie. Przede wszystkim jednak nasze koszulki wykonane są z wysokiej jakości tkanin i zadrukowane zgodnie z najnowszą technologią. Będą więc prezentem, który posłuży obdarowanemu przez długie lata.

Modna koszulka z nadrukiem miesiąca

Jeśli osoba obchodząca urodziny lubi miesiąc, w którym się urodziła i chce pokazać to swojemu otoczeniu, idealnym wyborem dla niej będą koszulki, na których umieszczony jest napis ze słowem październik. Pomyśl o osobie, której chcesz sprawić prezent. Jakie ma zainteresowania, cechy osobowości, czym się charakteryzuje? Gdy odpowiesz sobie na te pytania, będziesz wiedział, który z nadruków najlepiej do niej pasuje. „Królowe rodzą się w październiku” czy raczej „Największe leniwce rodzą się w październiku”? Koszulki na wybrany miesiąc to oryginalna propozycja, dzięki której obdarowana osoba z pewnością wyróżni się z otoczenia.

Uniwersalne koszulki urodzinowe

Jeżeli sądzisz, że jubilat woli bardziej uniwersalne napisy, również znajdziesz je w naszym sklepie. Koszulki „Jestem jak wino – im starsza tym lepsza” albo „Kolejne urodziny, a ja dalej piękna”, pozwolą pokazać, że właścicielka ma zdrowy dystans do swojego wieku i jest świadoma własnych zalet. Tym najbardziej pewnym siebie można zaserwować druk „Wszyscy mężczyźni rodzą się równi, ale najlepsi przychodzą na świat w październiku” albo projekt z centralnie umieszczonym rokiem urodzenia i dopiskiem „Z każdym rokiem zyskuję na wartości”. Nie bój się odrobiny humoru – prezent nie musi być poważny. Im większy uśmiech wywoła na twarzy obdarowanego, tym lepiej!
PRZEJDŹ DO SKLEPU